KONST / Litografier / Färglitografi 13395723
nr 1339 5723
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Ansikte. Signerad, numrerad 17/140,74x53 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:50:16
300 kr
500 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström